System sprzedazy bezposredniej

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został opracowany, cierpiąc na zasady organizacje zarządzające dużymi sieciami sprzedaży. Wygodne i skuteczne zarządzanie sieciami sprzedaży to właściwe wyzwanie. Czerpanie z takiego systemu umożliwia kadrze menedżerskiej dostęp do konkretnych analiz i danych zarządczych.

Zwykłym pracownikom program dostarczać jest pozytywne narzędzie, zezwalające na skuteczną pozycję na każdych stanowiskach. Poprzez system sprzedaży jesteśmy szansa całościowo wdrożyć najnowocześniejsze wyjścia na każde okresy w biurze. Czerpiąc z zespołu jesteśmy szansę w postępowanie różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając od sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, przechodząc na prowadzeniu. Poprzez szereg dużych możliwości program pyta się w jakiegoś rodzaju sieciach sprzedaży, wyrażających się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Doskonale zbiera się też w średnich architekturach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą dodatkowe elementy:

szeroki i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego założeniem jest kierowanie, program centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, mówi on rzadko za jak najdłuższe wykorzystanie warunków prowadzenia kampanie gospodarczej.

Program ma także specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za działanie jest dać kompleksową obsługę wszystkich procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej ma jeszcze wiele udogodnień dla użytkowników. Umożliwia wiele funkcji, które pomogą zrobienie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla użytkowników, które poprzez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.