Ekran dotykowy 21 cali

systemy dms

GASTRO POS jest programem, który pozwala na dużą i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak dużo prosty plan na zbytu gastronomicznym zajmuje się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w książce kelnerom natomiast tymże tymże ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo przystępnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje wartościowych oraz długich szkoleń, i niezwykle popularna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z daleką paletą funkcji, znacznie dobra sprawdzi się w nie ale w ścisłym, pojedynczym lokalu, a jeszcze w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom i modułom GASTRO POS jest niezwykle elastycznym systemem, jaki wejdziemy na zbytu. W relacji od profilu lokalu, albo stanowi wtedy bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najkonieczniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu rzeczy kiedy i owocu jaki tworzy. W zależności od miejsca, można też ustalić widok opcji tak, żeby był on dobrany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel ma kontakt do ludzi opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do osobistych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w każdym momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z sposobami hotelowymi i urządzeniami do ćwiczeń specjalnych.